FENERBAHÇE ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ’NÜN 23 NİSAN COŞKUSU

21 Nisan 2017 Cuma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yer alan Maraton Fenerium Mağazası Çocuk bölümünde 13:00-16:00 saatleri arası sürpriz aktiviteler ve eğlence dolu bir etkinlik düzenliyoruz.


Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarına özel hazırlanan bu etkinlikte çeşitli aktivite ve sürprizler olacak. Palyaçolar, yüz boyama, sosis balon, maskot, şişme oyunlar, oyun hamuru vb. eğlenceler yer alacak.

Bu saatler arasında Maraton Fenerium’da FBÇGK katılımcılarına özel tüm çocuk ürünlerinde %25 indirim yapılacak. 

Bilgi almak için 0216 542 16 71- 0216 542 16 93 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

23 Nisan coşkusu Türkiye’nin farklı bölgelerindeki Fenerbahçe şube ve derneklerinde yapılacak etkinliklerle yaşanacak.

Sinop Şubede 23 Nisan Etkinliği

Sinop Şubemiz Merkez Gazi caddesinde yapılan kitap dağıtma etkinliğine katılacak. Etkinlikte Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü standı açacak Sinop Şubemiz, bayrak ve sürpriz hediyeler dağıtacak.

İletişim için: Ertan Gümüş 0506 496 85 67 

Biga Şube 23 Nisan Etkinliği

Biga şubemizde 15 yıldır geleneksel olarak düzenlenen bisiklet dağıtımı bu yıl belirlenen 100 çocuğa 23 Nisan vesilesiyle hediye edilecek. Folklor gösterisi de yapılacak etkinlikte tüm çocuklara Fenerbahçe ve Türk bayrağı dağıtılacak.

İletişim: Kadir Atay 0532 316 65 65

İzmir Şube 23 Nisan Etkinliği

İzmir Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geniş çaplı bir etkinlik planladı. İzmir Tarihi Hava Gazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde çocuklara ve ailelerine kahvaltı ile başlayacak etkinlikte, çocuk oyun parkurları, etkinlik alanları, yüz boyama, sihirbaz gösterisi, animatörler yer alacak. Katılımcılara rüzgar gülü, Türk bayrağı, Fenerbahçe bayrağı ve içinden çeşitli oyuncak figürler çıkan sürpriz yumurtalar verilecektir. Ayrıca İzmir Şubemizin kardeş okulu Çiğli AOSB İş Uygulama Merkezi öğrencileri faaliyetlerini sergileyecektir.

İletişim İzmir Şube: 0232 970 1907

Tuzla Dernek 23 Nisan Etkinliği

Tuzla derneğimiz katılımcılarımızla birlikte Atatürk anıtına çelenk bıraktıktan sonra şube önünde çocuklara Türk bayrağı, balon ve şeker dağıtacaktır.

İletişim: Önder Hamza 0533 303 03 54

Beylikdüzü Bölge Sorumluluğu Türkiye Sektörler Ligi Açılışında Çocukların 23 Nisan Coşkusunu Paylaşacak

Türkiye'nin ana sektörlerinde faaliyet gösteren firmaları tek bir çatı altında bir araya getiren spor platformu Sektörler Ligi 2017 turnuvası açılışında, Fenerbahçe Hedef 1 Milyon Üye ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü ekiplerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukların bayramını kutlayacak.  Çocuklara çeşitli hediye ve sürprizlerin olacağı etkinlikte 23 Nisan coşkusunu çocuklarla birlikte yaşayacağız.

Arnavutköy Bölge Sorumluluğu’nun Devlet Hastanesi’ndeki Çocuklarla 23 Nisan Coşkusu

Arnavutköy Bölge Sorumluluğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde tedavi gören çocukların bayramını kutlayacak.  Ziyaret sırasında çocuklara Türk bayrağı, Fenerbahçe bayrağı ve çeşitli oyuncaklar hediye ederek çocuklara 23 Nisan coşkusunu yaşatacak.