SPOR YÖNLENDİRME PROGRAMI ATLETİZM BRANŞI İLE DEVAM EDİYOR

20 Mart 2017 Pazartesi
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, katılımcılarının bedensel gelişimlerine destek olmak ve spor bilinci yüksek bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak adına Fenerbahçe Spor Okulları işbirliği ile yürüttüğü Spor Yönlendirme Programı’nın 6.sı 25 Mart'ta Atletizm branşı ile devam edecek.

Atletizm branş tanıtım ve deneme dersine katılmak için tek yapmanız gereken Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmak ve 0216 5421671-93 telefon numaralarından kayıt yaptırmak.

Spor Yönlendirme Programı Nedir?

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Kamp Tesisleri’nde 18 Şubat - 9 Nisan tarihleri arasında her hafta sonu 1 branşta, toplamda 8 farklı spor branşında 1 derslik branş tanıtım ve deneme derslerine katılacak. Programın amacı katılımcılarımızın farklı spor branşlarını denemesini sağlamak ve ülkemizdeki amatör branşların gelişmesine katkıda bulunarak gelecek nesillerin sporla erken yaşlarda tanışmasını sağlamaktır.

Fenerbahçe Spor Okulları’nın değerli hocalarının eşliğinde Futbol, Atletizm, Masa Tenisi, Basketbol, Yelken, Voleybol, Kürek, Cimnastik gibi branşlarda 1 saatlik branş tanıtım ve deneme dersi yapılıyor. Program, 1 Nisan Yelken ve 8 Nisan Kürek branşları ile program devam edecek.

Katılım Şartları;

- Programa sadece Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları katılabilir.
- Katılımcılar katılmak istediği branşta “spor yapmaya engel yoktur” sağlık raporunu etkinlik öncesinde almak zorundadır.
- Katılımcı velileri spor yönlendirme programı kayıt formu ve muvafakatnameyi doldurmakla yükümlüdür.
- Programa katılan her katılımcıya programda giymesi için Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtü hediye edilir.
- Her spor dalı için belirlenen spor malzemeleri katılımcıların kendileri tarafından temin edilecektir.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar