FENERBAHÇE ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ KATILIMCILARINI AĞIRLIYOR

22 Aralık 2016 Perşembe

Fenerbahçe’nin geleceği olacak on sekiz yaş altı çocuk ve gençlerin bir araya gelmesini sağlayan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, katılımcılarını ağırlamaya başladı.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları ve aileleri; bilgilendirilmek, beklentilerinin anlaşılması ve fikirlerinin alınması amacıyla Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ndeki Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Ofisinde ağırlanıyor.

Görüşmelerde aileleriyle birlikte gelen çocuk ve genç katılımcılara, Fenerbahçe’nin kanatları altında sosyal duyarlılıklarını, iletişim becerilerini, sportif ve sanatsal yönlerini geliştirecek etkinlikler hakkında ön bilgilendirme yapılıyor. Çocuk ve genç katılımcılarımızın fikirlerini de alarak; onların kişisel gelişimlerini destekleyecek, yönetim kabiliyetlerini arttıracak, Fenerbahçe’ye aidiyetlerini pekiştirecek çalışma ve projeler üretmeyi hedefliyoruz.

Aramıza katılmaya gönüllü olan, bizlerle sohbet edip kulübü daha yakından tanımak isteyen tüm çocuk, genç ve ailelerini hafta içi 10:00 – 17:00, Cumartesi günleri ise 11:00 – 17:00 saatleri arasında Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu  Spor Kompleksi'nde bulunan Çocuk ve Gençlik Kulübü Ofisine bekliyoruz.

Sizler de Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:             0(216) 5421690 Selin-Bülent-Gizem

                    0(216) 5421638 Didem-Duygu

                                            0(216) 5421616 Can-Erhan-Göze


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar