Şükrü Saracoğlu’nda maç seyretmeyen Fenercell’li kalmayacak!

26 Ağustos 2010 Perşembe
Fenercell kullanıcılarını ödüllendirmeye devam ediyor! Fenercell'li olan ve Fenercell'e olan sadakatini konuşarak göstermeye devam eden kullanıcılarımız, Fenerbahçemizin kendi sahasında ki maçları Fenercell Tribünü'nden izleyebilecek.

529 kişilik kapasiteye sahip Fenercell Tribünü Fenerium alt sarı tribünde yer almaktadır. 

Fenercell'in özel tribününde Fenercell'le her maça" konseptinin ilk adımı, UEFA şampiyonlar Ligi 3. eleme turu rövanş maçında karşılaştığımız Young Boys maçında gerçekleşti. Fenercell'in kuruluşundan bu yana yanında olan ilk Fenercell'liler ve Fenercell'le  en fazla konuşma yapan sadık kullanıcılarımız Fenercell'in özel tribününde izleme şansını yakaladı. 

Bu konseptin 2. adımı 26.08.2010 tarihinde oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında PAOK karşılaşmasında gerçekleşiyor. Fenercell'e olan bağlılığını konuşarak gösteren kullanıcılarımız PAOK maçını Fenercell tribününden izleme şansını yakaladı.

Sizde hemen Fenercell'li olarak Fenercell'in özel tribününden maç bileti kazanabilir Fenerbahçemizin maçlarını Fenercell'in özel tribününden seyretme imkanına sahip olabilirsiniz !

Fenerbahçe'li Fenercell'le konuşur! 

www.fenercell.com

444 0 907