Basketbol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Takım Yönetim ve Teknik Kadro
- Kadın Basketbol Takımı
- Kadın Basketbol Altyapı
- Fikstür ve Puan Durumları
- Kadın Basketbol Şubesi İletişim Bilgileri
- Basketbol Şubesi Tesisleri
- Kupalar
 

 

08 Eylül 2017 Cuma

"Sezonun ilk maçından galibiyetle ayrıldığımız için çok mutluyuz"

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın 2. Topuk Yaylası Kadın Basketbol Turnuvası ilk maçında karşılaştıkları İstanbul Üniversitesi maçının ardından genç oyuncular Melisa Korkmaz ve Merve Arı açıklamalarda bulundu.

Sezonun ilk maçını kazandıkları için mutlu olduklarını belirten ikili, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini, sezon içerisinde çalışmaların karşılığını alacaklarını ve tüm kupalara talip olduklarını belirttiler.

Melisa Korkmaz: “Bütün kupalara talibiz”

Tempolu bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Melisa Korkmaz, “Şu an için her şey güzel gidiyor. İstanbul Üniversitesi ile oynadığımız maçtan galibiyetle ayrıldık ve bunun için mutluyuz. Şu an için eksik bir takımız ama elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu maçı kazanarak iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum.  İyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bütün kupalara talibiz ve sezon boyunca bu kupalar için mücadele edeceğiz” dedi.

Merve Arı: “Sezon içerisinde çalışmalarımızın karşılığını alacağız”

Merve Arı ise, “Sezonun ilk maçını kazandık ve bundan dolayı çok mutluyum. Bugün iyi oynadık, tüm takım arkadaşlarımı da tebrik ederim. Bu maçlar bizim eksiklerimizi görmek için çok önemli. Bu eksiklerimizin üzerine gidip, çalışacağız.  İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Sezon içerisinde çalışmalarımızın karşılığını alacağız” şeklinde konuştu.
 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar