Basketbol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Takım Yönetim ve Teknik Kadro
- Kadın Basketbol Takımı
- Kadın Basketbol Altyapı
- Fikstür ve Puan Durumları
- Kadın Basketbol Şubesi İletişim Bilgileri
- Basketbol Şubesi Tesisleri
- Kupalar
 

 

08 Eylül 2017 Cuma

2. Topuk Yaylası Kadın Basketbol Turnuvası Başladı

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde organize edilen ve 3 gün sürecek olan 2. Topuk Yaylası Kadın Basketbol Turnuvası bugün yapılan maçlarla başladı.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın yanı sıra İstanbul Üniversitesi, Bornova Beckerspor ve Hatay BŞB’nin mücadele ettiği turnuvada ilk gün geride kaldı. Turnuvanın ilk maçında Bornova Beckerspor  ile Hatay BŞB karşı karşıya geldi ve mücadele 79-60 Hatay BŞB galibiyetiyle sonuçlandı.

Günün ve turnuvanın ikinci maçında ise Fenerbahçemiz ile İstanbul Üniversitesi karşılaştı. Karşılaşma öncesi Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu ve yönetim kurulu üyeleri, Takım Menajerimiz Didem Akın ve kaptan Birsel Vardarlı Demirmen'e çiçek takdim etti.

Mücadeleye; Pelin Bilgiç, Ayşe Cora, Tuğçe Canıtez, Esra Ural, Tilbe Şenyürek beşiyle başlayan ve yeni transferlerimiz ile genç oyuncularımızın da forma giydiği karşılaşmada ilk çeyreği 15-10 önde geçen ekibimiz ikinci çeyrekte ise sert savunmasıyla rakibine kolay sayı şansı vermedi ve devreye 45-25 önde girdi. Üçüncü çeyrekte de farkı 33 sayıya yükselten Potanın Kraliçeleri maçı ise 39 sayı farkla 89-50 kazandı.

Turnuvanın maç programı şu şekilde:

09.09.2017
14.30 İstanbul Üniversitesi- Bornova Beckerspor
17.00 Hatay BŞB- Fenerbahçe

10.09.2017
13.00 İstanbul Üniversitesi- Hatay BŞB
15.30 Bornova Beckerspor- Fenerbahçe
 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar