Basketbol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Takım Yönetim ve Teknik Kadro
- Kadın Basketbol Takımı
- Kadın Basketbol Altyapı
- Fikstür ve Puan Durumları
- Kadın Basketbol Şubesi İletişim Bilgileri
- Basketbol Şubesi Tesisleri
- Kupalar
 

 

06 Eylül 2017 Çarşamba

Potanın Kraliçeleri Topuk Yaylası’nda Yeni Sezona Hazırlanıyor

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Düzce’nin Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Resort & Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde bulunan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, buradaki ilk antrenmanını sabah saatlerinde gerçekleştirdi.

İlk olarak kahvaltıda bir araya gelen sporcular, daha sonra Fenerbahçe Resort & Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde bulunan basketbol salonuna geçti. Takım kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen de kampa katılırken,  özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Potanın Kraliçeleri, antrenman öncesinde objektiflerimize de poz verdi. Basketbolcularımıza saha içinde kısa bir konuşma yapan Başantrenörümüz Fırat Okul, tempolu bir kamp döneminin kendilerini beklediğini söyledi.

Başantrenörümüz Fırat Okul yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, bireysel temel beceri çalışmalarıyla devam etti. Dribbling çalışmasının ardından antrenman, hızlı hücum ve hızlı hücum defans çalışmasıyla noktalandı.

 

Fenerbahçe Resort & Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nin ev sahipliğinde 8-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 2.Topuk Yaylası Kadın Basketbol Turnuvası’nda İstanbul Üniversitesi, Bornova Beckerspor ve Hatay BŞB ile mücadele edecek olan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız, hazırlıklarını sürdürecek.

 

2.Topuk Yaylası Kadın Basketbol Turnuvası Maç Programı

 

08.09.2017

 

14.30 Bornova Beckerspor- Hatay BŞB

17.00 Fenerbahçe- İstanbul Üniversitesi

 

09.09.2017

 

14.30 stanbul Üniversitesi- Bornova Beckerspor

17.00 Hatay BŞB- Fenerbahçe

 

10.09.2017

 

13.00İstanbul Üniversitesi- Hatay BŞB

15.30 Bornova Beckerspor- Fenerbahçe

 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar