Basketbol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Takım Yönetim ve Teknik Kadro
- Kadın Basketbol Takımı
- Kadın Basketbol Altyapı
- Fikstür ve Puan Durumları
- Kadın Basketbol Şubesi İletişim Bilgileri
- Basketbol Şubesi Tesisleri
- Kupalar
 

 

05 Eylül 2017 Salı

Fırat Okul: "Güzel bir sezon bizleri bekliyor"

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nde bulunan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızda Başantrenör Fırat Okul, resmi internet sitemize özel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nde takımı tamamen basketbola odaklamak için her şeyin mümkün olduğunu ve atmosferin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Fırat Okul, kendilerini güzel bir sezon beklediğinin de altını çizdi.

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını ağırlıklı olarak kondisyon antrenmanlarıyla tamamladıklarını belirten Başantrenör Fırat Okul, “Yeni sezon hazırlıklarına devam ediyoruz. Sezonu İstanbul’da açtık ve ilk etabı salonumuzda yaptığımız antrenmanlarla tamamladık. Kondisyon antrenmanlarıyla bu etabı geçirdik. Kondisyonerimiz Serkan Bodur’un hazırlamış olduğu programlar ile İstanbul’daki hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.

Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’ndeki atmosferin kendilerini mutlu ettiğini belirten Fırat Okul sözlerini şu şekilde tamamladı: “Şimdi ise Fenerbahçe Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’mizdeyiz. Buranın atmosferi bizleri çok ama çok mutlu ediyor. Böyle önemli ve güzel bir tesisi Fenerbahçe’ye ve Türk sporuna kazandıran Başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ederim. Takımı tamamen basketbola odaklamak için her şey mümkün. Buradaki hazırlık kampı ve hazırlık maçlarıyla da hazır hale geleceğiz. Biz Fenerbahçe’yiz. Güzel bir sezon bizleri bekliyor”. 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar